Laserowe usuwanie owłosienia w Szczecinie

Cennik
ZabiegCena
Wąsik (1 zabieg)100 zł
Pakiet 2 zabiegów150 zł
Pakiet 3 zabiegów200 zł
Pakiet 4 zabiegów300 zł
Baczki (1 zabieg)100 zł
Pakiet 2 zabiegów150 zł
Pakiet 3 zabiegów200 zł
Pakiet 4 zabiegów300 zł
Broda (1 zabieg)100 zł
Pakiet 2 zabiegów150 zł
Pakiet 3 zabiegów200 zł
Pakiet 4 zabiegów300 zł
Uszy (1 zabieg)150 zł
Pakiet 2 zabiegów200 zł
Pakiet 3 zabiegów300 zł
Pakiet 4 zabiegów450 zł
Kark (1 zabieg)150 zł
Pakiet 2 zabiegów200 zł
Pakiet 3 zabiegów300 zł
Pakiet 4 zabiegów450 zł
Bikini (1 zabieg) 
Do linii bikini150 zł
Pakiet 2 zabiegów200 zł
Pakiet 3 zabiegów300 zł
Pakiet 4 zabiegów450 zł
Laserowe usuwanie włosów Szczecin to kompleksowa i skuteczna usługa depilacji wszystkich części ciała i metoda, która trwale i bezpiecznie usunie zbędne owłosienie.

Depilacja laserowa w Szczecinie - czy warto się zdecydować

Wiele kobiet i mężczyzn boryka się z nadmiernym owłosieniem. Marzy nam się gładka skóra, która pozostanie bez włosów na długo. Często sięgamy po domowe sposoby usuwania owłosienia; używamy maszynek, które pozostawiają zaczerwienienie skóry lub korzystamy z wosku, który powoduje uciążliwe i bolesne podrażnienia. Gdy chcemy pozbyć się niechcianego owłosienia, warto zdecydować się na depilację laserową, która niesie ze sobą same korzyści.

Depilacja czy epilacja?

W Internecie często używa się tych dwóch terminów. Jakie są różnice między nimi? Depilacja to zabieg o krótkotrwałych rezultatach, natomiast depilacja laserowa, inaczej epilacja, to rozwiązanie usuwające owłosienie długotrwale, a w efekcie prowadzi do pozbawienia się włosów na stałe. Skuteczna epilacja Szczecin wymaga kilkukrotnego odwiedzenia naszego salonu dla uzyskania efektu nieskazitelnie gładkiej skóry.

Technologia

Jak działa laser i jaka jest jego skuteczność? W tej technologii używana jest wchodząca w głąb skóry wiązka promieni światła, która pochłaniana jest przez melaninę mieszków włosowych, czyli barwnik włosa, powodując stopniowy zanik komórek. Istotna jest faza wzrostu mieszka włosowego, który jest podatny na laser diodowy tylko podczas fazy angenu. Właśnie podczas niej zapewniona jest większa absorpcja światła laserowego przez cebulkę. Gwarantuje to skuteczne i długotrwałe efekty zabiegu. Precyzja wiązki sprawia, że laser działa wyłącznie na niewielką powierzchnię skóry, co zapewnia bezpieczeństwo okolicznych tkanek.

Zalety depilacji laserowej

Jeśli chodzi o Szczecin laserowe usuwanie owłosienia to najbezpieczniejsze rozwiązanie wśród innych metod na niechciane owłosienie. Skuteczna depilacja laserowa w ciągu kilku sekund wiązką światła likwiduje kilkanaście cebulek włosowych, przyczyniając się do szybkiej utraty włosa. Zabieg depilacji laserowej to zdecydowana oszczędność cennego czasu.

Do zalet zabiegów depilacji laserowej należy także krótki czas trwania zabiegu i jego bezpieczeństwo. Promieniowanie wydzielane przez głowicę, oddziałuje wyłącznie na mieszek włosowy w fazie wzrostu i nie ma negatywnych skutków na inne tkanki. Co ważne, precyzja w czasie zabiegu pozwala na depilacje twarzy, gdy pozostałe włosy rosną równocześnie i są bezpieczne od zniszczeń, o co w naszym salonie dba trycholog Szczecin.

Zabiegi depilacji laserowej zapewniają długotrwały komfort, będąc jednocześnie bezbolesne. Depilacja laserem może powodować chwilowe podrażnienie, jednak po krótkim czasie otrzymujemy upragniony efekt idealnie gładkiej skóry. Z tego względu jest to rozwiązanie idealne także przy depilacji skóry twarzy lub delikatnych miejsc intymnych.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem skóra powinna zostać oczyszczona i odtłuszczona. Na wizytę należy przyjść z ogolonymi maszynką włosami. Dzień przed wizytą nie należy stosować kosmetyków nawilżających, a w dniu zabiegu depilacji laserowej nie korzystać z balsamów, kremów ani perfum.

Jak przebiega laserowa depilacja Szczecin?

Szczecin depilacja laserowa to pełen profesjonalizm i najskuteczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia. Przed zabiegiem kosmetyczka przygotuje urządzenie i indywidualnie dla klienta ustawi parametry lasera. Wybrana zostanie odpowiednia długość wiązki światła laserowego, która nie podrażni skóry klienta. W czasie wykonywania zabiegu osoba obsługująca urządzenie skieruje wiązkę światła na skórę, czym spowoduje rozproszenie melaniny i niszczenie cebulek włosowych.

Kto może skorzystać z zabiegu depilacji laserowej?

Laser depilacja Szczecin jest zabiegiem odpowiednim dla wszystkich rodzajów skóry. Nawet u klientów z wrażliwą skórą depilacja laser Szczecin to zabieg mniej bolesny niż inne formy usuwania owłosienia. Jedynie kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, a także osoby cierpiące na choroby skóry, powinny zrezygnować z zabiegu depilacji laserowej. Dla osób zmagających się z problemami z cerą nasz salon oferuje także laserowe leczenie trądziku Szczecin i peeling chemiczny Szczecin. Aby uzyskać efekt gładkiej i nieskazitelnej skóry po depilacji, proponujemy naszym klientom laserowe usuwanie przebarwień Szczecin. Depilacja to rozwiązanie dla Pań i Panów w każdym wieku, a dla tych, którzy pragną odmłodzić wygląd skóry, idealnym rozwiązaniem będą fale radiowe Szczecin, a także terapia naczyniowa Szczecin.

Najwyższa jakość usług

Sprzęt używany w naszym salonie posiada certyfikaty jakości, a nasze zabiegi na ciało Szczecin wykonywane są w pełni bezpieczne do stosowania nawet na najbardziej delikatnej skórze. Światło lasera pozwala osłabić wzrost włosa i usunąć nadmierne owłosienie. Nasza kadra zadba, aby cały zabieg epilacji przebiegał w profesjonalnej atmosferze. Naszym priorytetem są potrzeby każdego klienta, a także jego wygoda i komfort w trakcie zabiegu i całej wizyty. Dla PerlaCity najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci, a depilacja laserowa Szczecin opinie posiada pozytywne. Zachęcamy do skorzystania z całej oferty naszego salonu, wśród której wyróżniają się innowacyjne zabiegi takie jak lipoliza iniekcyjna Szczecin, fotoodmładzanie Szczecin i zabieg HIFU Szczecin.