Fale radiowe - wyjątkowe korzyści dla całego ciała

Cennik
ZabiegCena
Cała twarz – 20 min99 zł
Cała twarz – 60 min159 zł
Twarz + szyja + dekolt – 60 min159 zł
Twarz + szyja – 60 min159 zł
Szyja – 20 min99 zł
Szyja – 30 min129 zł
Dekolt – 20 min99 zł
Dekolt – 30 min159 zł
Podbródek + owal twarzy – 20 min99 zł
Podbródek + owal twarzy – 30 min159 zł
Pośladki – 30 min149 zł
Pośladki – 45 – 60 min199 zł
Pośladki + uda – 60 min199 zł
Pośladki + nogi – 60 min199 zł
Uda – 30 min149 zł
Uda – 45 -60 min199 zł
Brzuch – 30 min149 zł
Brzuch – 45 -60 min199 zł
Oczy + czoło (worki pod oczami, opadające powieki) – 25 min149 zł
Dłonie lub stopy – 25 min99 zł
Ramiona – 45 min149 zł
Całe ciało – bez twarzy (zabiegów na biust nie wykonujemy) – 150 – 180 min599 zł
W świecie kosmetologii pojawiają się coraz bardziej nowatorskie metody poprawiania wyglądu i funkcjonalności skóry całego ciała. Klienci wybierają wyjątkowe zabiegi na ciało Szczecinlaserowe leczenie trądziku Szczecin, a w skutecznym usuwaniu niechcianego owłosienia pomaga epilacja Szczecin. Dla wszystkich klientów, którzy w jednej metodzie pragną holistycznej kuracji wielu problemów, idealnym rozwiązaniem są z kolei fale radiowe Szczecin.

Technologia fal radiowych - na czym polega?

Zabieg falami radiowymi wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości, które wnika w głąb skóry, stymulując powstawanie nowego kolagenu i elastyny. Indywidualnie dobierana częstotliwość fal radiowych pozwala na skuteczne i dopasowane do potrzeb klienta działanie, które nie uszkodzi głębokich struktur skóry właściwej. Podczas zabiegu przekazywane przez urządzenie promieniowanie, skutkuje w przegrzewaniu włókien kolagenowych, co powoduje ich dotlenienie, skurczenie i napięcie. W wyniku stymulacji fibroblastów, włókna kolagenowe są pobudzone do produkcji kolagenu, który w naturalnym środowisku wytwarzany jest, gdy na naszej skórze dochodzi do uszkodzeń. Aktywowany falami radiowymi metabolizm komórkowy przynosi więc korzyści bez zbędnego podrażnienia skóry.

Efekty zabiegu falami radiowymi

Fala radiowa Szczecin przynosi spektakularne efekty, widoczne już po pierwszym zabiegu. Procedura ta skutecznie niweluje efekty starzenia poprzez ujędrnienie struktury skóry, wygładzenie zmarszczek i zamknięcie rozszerzonych porów. Zabieg z użyciem fali radiowej jest bezbolesną metodą, gwarantującą efekt zwiększonego napięcia skóry, który zachwyci każdą klientkę i klienta. Wyjątkową właściwością fal radiowych jest zjawisko redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, po zabiegu można spodziewać się poprawy owalu twarzy. Jeśli chcesz wymodelować rózne partie ciała.

Należy pamiętać, że fale radiowe to nie tylko wygładzenie drobnych zmarszczek na twarzy! Zabieg gwarantuje ujędrnienie skóry całego ciała, pozwalając pozbyć się niechcianego cellulitu i poprawić napięcie skóry brzucha lub pośladków.

Przebieg zabiegu i wizyta w naszej klinice

Jak wspominaliśmy, podczas zabiegu następuje przegrzewanie komórek, jednak dzięki użyciu chłodzącego żelu nie należy obawiać się bólu i dyskomfortu. Co ciekawe, fale radiowe przynoszą efekt kojący i przeciwzapalny, stąd wykorzystuje się je nie tylko w kosmetologii.

W naszym salonie wykonujemy zabieg z falami radiowymi w wielu korzystnych pakietach. Klienci, których interesuje spłycenie zmarszczek, mogą zdecydować się na zestaw kuracji twarzy, szyi i dekoltu, ale oferujemy także pojedyncze zabiegi na różne części ciała. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą Państwu, aby fale radiowe przyniosły jak największe korzyści. Wszystkich chcących zadbać o odmłodzenie skóry z pewnością zainteresuje dostępna w naszym salonie terapia naczyniowa Szczecin i fotoodmładzanie Szczecin. Sprawdź także, na czym polega laserowe usuwanie przebarwień Szczecin i HIFU szczecin, a także dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny peeling chemiczny Szczecindobry trycholog Szczecin zadbają o indywidualnie dobraną dla Państwa kurację.