Fotoodmładzanie w Szczecinie

Fotoodmładzanie+ maseczka
Zabieg  Cena
Twarz (1 zabieg) 300 zł
Pakiet 2 zabiegów 500 zł
Pakiet 3 zabiegów 750 zł
Szyja (1 zabieg) 200 zł
Pakiet 2 zabiegów 350 zł
Pakiet 3 zabiegów 500 zł
Dekolt (1 zabieg) 250 zł
Pakiet 2 zabiegów 350 zł
Pakiet 3 zabiegów 550 zł
Twarz + szyja (1 zabieg) 400 zł
Pakiet 2 zabiegów 650 zł
Pakiet 3 zabiegów 900 zł
Twarz + szyja + dekolt (1 zabieg) 500 zł
Pakiet 2 zabiegów 800 zł
Pakiet 3 zabiegów 1110 zł
Dłonie (1 zabieg) 150 zł
Pakiet 2 zabiegów 250 zł
Pakiet 3 zabiegów 300 zł

Jak zapobiec procesom starzenia się skóry? Fotoodmładzanie Szczecin

Już w okolicach 25 roku życia na naszej skórze zaczynają się pojawiać oznaki jej zewnętrznego starzenia. Zaczynamy dostrzegać drobne zmarszczki, dokuczają nam rozszerzone pory, czy zmiany naczyniowe znane nam jako „pajączki”. Dla wszystkich klientów, którzy pragną zachować młody wygląd i zatrzymać procesy starzenia, w naszej klinice oferujemy wysokiej jakości zabiegi na ciało Szczecin, a wśród nich dający spektakularne efekty zabieg fotoodmładzania.

Dla kogo laserowe fotoodmładzanie?

Zabieg fotoodmładzania to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy zmagają się z oznakami starzenia takimi jak zmiany sprężystości skóry, zmarszczki i przebarwienia. To także procedura wspomagająca skuteczne leczenie trądziku Szczecin, dzięki efektowi ograniczania wydzielania sebum, które przyczynia się do tego, że na cerze pojawia się trądzik różowaty. O wszelkich przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu poinformuje nasz konsultant, który upewni się, że jego przeprowadzeniu nie będą towarzyszyć niepożądane skutki uboczne.

Na czym polega proces fotoodmładzania?

Technologia laserowego fotoodmładzania polega na wydzielaniu przez urządzenie impulsowego światła, które wnika w głębsze warstwy skóry i delikatnie uszkadza zewnętrzne warstwy naskórka. Dzięki temu, w sposób nieablacyjny pobudza włókna kolagenowe, które rozpoczynają naturalną regenerację skóry. W efekcie następuje proces wzmożonej produkcji kolagenu, najlepszego lekarstwa dla zmęczonej cery, który gwarantuje skuteczne odmłodzenie skóry.

Efekty zabiegów fotoodmładzania

Już po pierwszym zabiegu niemal natychmiastowo zaobserwować można jak zmniejsza się widoczność przebarwień, wygładzają zmarszczki i wyrównuje koloryt, dając efekt naturalnego odmłodzenia skóry. Zwiększa się także napięcie skóry, którego naturalną kolejnością jest wygładzenie zmarszczek. Choć efekty widoczne są już po pierwszej wizycie, najlepsze rezultaty przynosi powtórzenie procedury. Zależnie od kondycji cery, nasz konsultant indywidualnie dobierze ilość zabiegów, aby sprostać oczekiwaniom klienta.

Zabiegi dostępne w naszej klinice

Nasz salon każdego klienta traktuje w sposób indywidualny oraz kompleksowy, dlatego oferujemy szereg zabiegów dla każdego rodzaju cery. Osobom odwiedzającym nasz salon oferujemy popularne peelingi chemiczne Szczecin i laserowe usuwanie owłosienia Szczecin, ale także innowacyjne zabiegi HIFU Szczecin. W uzyskaniu efektu odmłodzenia świetnie sprawdza się usuwanie przebarwień Szczecin, skuteczna terapia naczyniowa Szczecin i fala radiowa Szczecin. Naszych klientów z pewnością zainteresują także lipoliza podbródka Szczecin i dostępny w mieście Szczecin trycholog.