Nieinwazyjny lifting - zabieg HIFU w Szczecinie

Cennik
Zabieg Cena za 1 zabieg
Twarz 1200 zł
Oczy 100 zł
Czoło 600 zł
Powieka dolna 300 zł
Okolica ust – zmarszczki palacza 900 zł
Policzki + żuchwa 1300 zł
Żuchwa + podbródek 1300 zł
Owal twarzy (policzki, żuchwa, podbródek) 1900 zł
Owal twarzy + szyja 1900 zł
Podbródek 900 zł
Podbródek + żuchwa + szyja 2000 zł
Szyja 600 zł
Dekolt 700 zł
Ramiona od 1500 zł
Brzuch 1000 zł
Boczki 1000 zł
Plecy 800 zł
Cała talia 1500 zł
Wewnętrzna strona ud 700 zł
Kolana 600 zł
Pośladki 800 zł
Całe uda 1500 zł
Wiele osób marzy o nieskazitelnej cerze i pięknej sylwetce. Sięgamy po domowe sposoby, aby osiągnąć upragniony efekt gładkiej cery pozbawionej zmarszczek i innych oznak starzenia, jednak takie remedia nie zawsze mogą w pełni nam pomóc. W naszej klinice oferujemy liczne profesjonalnie wykonane zabiegi na ciało Szczecin, które pozwalają skutecznie i na długo poprawić kondycję naszej skóry. Wśród najbardziej polecanych zabiegów w naszym salonie, po których od razu wrócić można do codziennych zajęć, warto skorzystać z nowatorskiej technologii HIFU Szczecin. Zabieg jest wykonywany przy pomocy nowoczesnego sprzętu.

Technologia HIFU - co to znaczy?

HIFU, czyli High Intensity Focused Ultrasound, opiera się na działaniu fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości, które wnikają w głąb skóry i powodują natychmiastowy efekt liftingu. Skoncentrowane fale ultradźwiękowe skupiają się na tkance podskórnej na różnych głębokościach, pobudzając skórę do produkcji elastyny i kolagenu. W wyniku zabiegu dokonujemy rewitalizacji głębszych warstw skóry, co gwarantuje długotrwały efekt, który utrzymuje się nawet do 5 lat.

Kto powinien zdecydować się na technologię HIFU?

Zabiegi HIFU Szczecin to rozwiązanie idealne dla każdego rodzaju skóry i można je stosować nie tylko w celu odnowy skóry twarzy, ale także odmłodzenia całego organizmu. Z wszechstronnych korzyści, jakie oferuje technologia HIFU, skorzystać mogą osoby po dużej utracie masy ciała lub po ciąży, które mają problemy z luźną skórą. Zastosowanie znajdzie też dla osób, które pragną pozbyć się oznak starzenia się skóry, takich jak opadające powieki czy głębokie zmarszczki.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są aktywne zmiany trądzikowe, dlatego klientom z tym problemem proponujemy leczenie trądziku Szczecin i profesjonalne peelingi chemiczne Szczecin. Natomiast w przypadku zmian i blizn potrądzikowych, zastosowanie technologii HIFU przynosi spektakularne efekty wygładzenia i wyrównania kolorytu.

Nieinwazyjny charakter - czego spodziewać się po zabiegu?

Skuteczność technologii HIFU potwierdzają liczne badania i zadowoleni klienci naszej kliniki. Co najważniejsze, urządzenie nie powoduje naruszania ciągłości naskórka, dzięki czemu po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności, bez obaw o widoczne na skórze blizny, zaczerwienienia, czy uszkodzenia naskórka. Bardzo często pierwsze zadawane pytania dotyczą tego, po jakim czasie można obserwować efekty zabiegu. Działanie HIFU widać od razu po pierwszym zabiegu, jednak uzyskanie pełnego efektu wymaga rekonwalescencji włókien kolagenowych, dlatego pełne rezultaty są najbardziej widoczne po około 3 miesiącach. Choć efekty zabiegu utrzymują się długo, warto powtórzyć zabieg, aby uzyskać lepsze wyniki. Kolejny zabieg wykonuje się w odstępie 1 do 3 miesięcy, o czym poinformują nasi specjaliści.

Skorzystaj z wyjątkowych zabiegów w naszej klinice

W PerlaCity zależy nam, aby klienci czuli się komfortowo we własnej skórze, dlatego oferujemy liczne zabiegi poprawiające kondycję skóry całego ciała. Dla osób, które chcą osiągnąć efekt liftingu i odmłodzenia, przygotowaliśmy również skuteczne fotoodmładzanie Szczecin i dobrane do potrzeb fale radiowe Szczecin. W naszym salonie można umówić się na badanie trychologiczne Szczecin, czy dokładne usuwanie przebarwień Szczecin. Z pewnością zainteresuje Państwa również laserowa depilacja Szczecin i kompleksowa terapia naczyniowa Szczecin. Zadbaj o swoje ciało już dziś i skorzystaj z wyjątkowych korzyści dla Twojej skóry, które przyniesie wizyta w naszym salonie.