Kwas hialuronowy w Szczecinie

Wskazanie do zabiegu
Cennik
Zabieg Cena za 1 zabieg
Niezależnie od obszaru zabiegu + maska 300 zł
Z mikronakłuwaniem 450 zł
Usta (powiększanie, nawilżenie, modelowanie ust)
1 ml 1000 zł
0,5 ml 750 zł
Hialuronidaza (rozpuszczanie kwasu hialuronowego) od 600 zł
Skulptra 1400 zł

Czym jest kwas hialuronowy?

Występuje on naturalnie w organizmie człowieka, a jego główne zadanie to wiązanie wody w skórze właściwej. Dlaczego więc wiele osób decyduje się na zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego? Głównie dlatego, że pozwala pozbyć się zmarszczek, a szczególnie tych głębokich zmarszczek. Działa pozytywnie na jędrność skóry, jej odmładzanie, niweluje zmarszczki, kurze łapki i redukuje widoczne w wyglądzie objawy starzenia. Nic więc dziwnego, że tak często wybiera się dobrane do potrzeb zabiegi kosmetyczne Szczecin.

Zastosowanie kwasu hialuronowego - efekty

Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego pomoże nam zapewnić właściwy poziom nawilżenia skóry, przez to, że jest w stanie związać 1000-krotnie większą ilość wody w porównaniu od swojej masy. Jak to się przekłada na organizm ludzki? Mimo że kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszych tkankach, to z upływem czasu jego ilość maleje. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego zapewniają nie tylko wypełnienie zmarszczek, ale także poprawę objętości i wpływa na sprężystość skóry.

Za pomocą kwasu hialuronowego można nie tylko zapewnić sobie wypełnienie zmarszczek, ale także poprawić napięcie skóry i dodać jej trochę utraconego blasku i wygładzenia. Chcesz się pozbyć zwiotczałych tkanek i wypełnić bruzdy nosowo-wargowe? Taka korekcja jest możliwa! Zapewniamy bezpieczne zabiegi wykonywane kwasem hialuronowym, które zredukują widoczne objawy starzenia – Twoja skóra będzie wdzięczna. Sam preparat jest elastyczny i zostawia naszą skórę naturalną. Użycie kwasu może mieć też bardziej skoncentrowane działanie i jest on stosowany jako wypełniacz, co pozwala poprawić kształt twarzy i jej wygląd, jak na przykład ukształtować usta czy kości policzkowe.

Cechy kwasu hialuronowego

Jedną z ważniejszych zalet produktu jest bezpieczeństwo i odwracalność działania. Dla większego komfortu i efektu warto umówić się na wizytę kontrolną, aby mieć pewność, że jest to zabieg dla nas. Jeśli chodzi o Szczecin, klinika PerlaCity posiada szeroką gamę zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

Przeciwwskazania do zabiegu to między innymi ciąża, karmienie piersią, stany zapalne skóry. Czas działania wynosi 6-12 miesięcy, ale jest ściśle związany z miejscem użycia kwasu i wiekiem pacjenta. Warto pamiętać, że to, jak długo utrzymuje się efekt, jest też zależne od naszego trybu życia, a wpływa na niego też palenie papierosów, czy wystawianie skóry na działanie promieni UV, co może skrócić czas działania. Rezultaty po takich zabiegach są natychmiastowe – jest widocznie mniej zmarszczek – może się jednak pojawić lekka opuchlizna, która szybko znika. Przed całym zabiegiem używany jest krem znieczulający, więc przeprowadzany przez doświadczoną osobę jest bezbolesny. Sprawdź też nasze inne zabiegi takie jak mezoterapia igłowa Szczecin, najlepsze nici liftingujące Szczecin, a także warte sprawdzenia stymulatory tkankowe Szczecin.

Zabiegi - Szczecin kwas hialuronowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, warto umówić się na wizytę wprowadzającą u specjalisty. Nasz salon PerlaCity doradzi jeżeli chodzi o zabiegi, wypełnianie i to, jak wydobyć naturalne piękno w zależności od rodzaju skóry każdego klienta, dzięki wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Omówimy przeciwwskazania i ewentualne efekty niepożądane – dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Warto się umówić na taką konsultację, ponieważ kosmetyczki doskonale wiedzą, jak utrzymywać pozytywne efekty, a także wiedzą, która linia wypełniaczy jest najlepsza. Gwarantujemy konkretne usługi, cały zabieg jest w przyjemnej atmosferze, bezpieczny i efekt widać natychmiastowo. Jeżeli chodzi o kwas hialuronowy Szczecin opinie klientów są bardzo pozytywne, więc wybierz sprawdzony salon. Nie możemy zatrzymać powstawania zmarszczek, ale dzięki nam poznasz jakie możliwości niesie za sobą niwelowanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Zobacz również skuteczne terapie autologiczne Szczecin, a także ciekawe zabiegi dla mężczyzn Szczecin.