Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie

Kwas hialuronowy
zabiegi można powtórzyć po 2 tygodniach, od pakietu z 3 zabiegami 15% zniżki
Niezależnie od obszaru zabiegu plus maska
300 zł
Z mikronakłuwaniem
450 zł
Usta (powiększanie, nawilżenie, modelowanie ust)
1 ml
1000 zł
0,5 ml
750 zł
Hialuronidaza (rozpuszczanie kwasu hialuronowego)
od 600 zł
Skulptra
1400 zł
Produkty
Amalian SF 14 natural lips
Amalian SF 16
Amalian SF 20
Amalian Balance
Amalian Gentle
Amalian Expert III
Amalian SF 24
RevitraneHA10 Classic 
RevitraneHA10 Volume 
RevitraneHA10 Premium

Czym jest mikrodermabrazja diamentowa? Jakie są zalety mikrodermabrazji i wskazania do zabiegu, a jakie objawy niepożądane? Jest to zabieg, który pomaga usunąć martwy, zrogowaciały naskórek. Dzieje się tak poprzez złuszczanie zewnętrznych warstw naskórka. Dobre wykonanie zabiegu mikrodermabrazji diamentowej pobudza syntezę kolagenu i elastyny, a to zapewnia nam odbudowę, nawilżenie i odmłodzenie skóry.

Dla kogo jest zabieg mikrodermabrazji diamentowej?

Ten zabieg jest w szczególności dla osób, których skóra wymaga szczególnej opieki. Warto go wybrać jeśli decydujemy się na oczyszczenie i wygładzenie skóry. Mikrodermabrazja sprawdza się także na spłycenie blizn. Warte wskazania jest to, że do tego zabiegu nie są używane środki chemiczne, co czyni zabieg hipoalergicznym i mogą go stosować osoby o wyjątkowo wrażliwej skórze.

 • - plamy starcze,
 • - przebarwienia w konsekwencji zmian potrądzikowych,
 • - drobne zmarszczki,
 • - posłoneczne uszkodzenia skóry,
 • - rozszerzone pory,
 • - zrogowaciały naskórek,
 • - przerosłe przebarwienia,
 • - trądzik pospolity,
 • - wygładza blizny potrądzikowe,
 • - zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości i eliminuje zmiany trądzikowe,
 • - to także doskonałe przygotowanie do absorpcji substancji aktywnych, więc można ją wykonywać przed każdym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Mikrodermabrazja Szczecin - przebieg zabiegu mikrodermabrazji

Sam zabieg polega na mechanicznym usuwaniu warstwy rogowej aż do pożądanego efektu i jest postrzegany jako alternatywa dla peelingów i medycyny estetycznej. Stopień głębokości zabiegu zależy od następujących czynników: średnicy głowicy, stopnia gradacji diamentu, a także wybranego podciśnienia. Jedną z największych zalet mikrodermabrazji jest precyzyjna regulacja poziomu podciśnienia, która daje możliwość wykonania zabiegu nawet na płytko unaczynionej skórze. Zaletą tego urządzenia są także jednorazowe nakładki ścierające. Należy pamiętać, żeby odpowiednio przygotować skórę: przez pięć dni przed zabiegiem nie używać szorstkich gąbek do twarzy, kremów do depilacji ani peelingujących, których będziemy używać na poddawanej zabiegowi powierzchni.

Ul.Wielka Odrzańska 19, 70-535 Szczecin
+48 733 955 841
info@perlacity-klinika.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram