Peeling węglowy w Szczecinie

Wskazanie do zabiegu
Cennik
ZabiegCena
Twarz (1 zabieg)300 zł
pakiet 2 zabiegów500 zł
pakiet 3 zabiegów700 zł
pakiet 4 zabiegów900 zł
pakiet 5 zabiegów1200 zł
pakiet 6 zabiegów1500 zł
Twarz, szyja (1 zabieg)400 zł
pakiet 2 zabiegów700 zł
pakiet 3 zabiegów900 zł
pakiet 4 zabiegów1200 zł
pakiet 5 zabiegów1600 zł
pakiet 6 zabiegów1900 zł
Twarz, szyja, dekolt (1 zabieg)500 zł
pakiet 2 zabiegów800 zł
pakiet 3 zabiegów1200 zł
pakiet 4 zabiegów1500 zł
pakiet 5 zabiegów1900 zł
pakiet 6 zabiegów2200 zł

Na czym opiera się laserowy peeling węglowy Szczecin?

Skóra każdego z nas wymaga odpowiedniej i świadomej pielęgnacji. Jeśli zadbamy o nią w prawidłowy sposób, z pewnością nam się odwdzięczy. Zalety aktywnego węgla w kosmetologii są wykorzystywane od lat. Jego antybakteryjne, oczyszczające właściwości potrafią zdziałać cuda, szczególnie, gdy mamy problem z przetłuszczaniem się skóry lub uporczywym trądzikiem. Jeszcze efektywniej od kosmetyków z węglem działa laserowy peeling węglowy.

Należy wiedzieć, że podczas laserowego peelingu węglowego drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego. Połączenie efektów fotoablacji zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami oraz fototermolizy, powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację produkcji kolagenu, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulację komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielanie sebum.

Peeling węglowy Szczecin - jak wygląda zabieg węglem aktywnym?

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że węgiel aktywny, a raczej jego działanie, przynosi niezwykle pozytywne efekty na naszą skórę. Z aktywnym węglem wiąże się przede wszystkim fakt, iż ma bardzo dużo prozdrowotnych właściwości, takich jak chociażby wyrównanie kolorytu skóry (np. rozjaśnienie kolorytu skóry), reguluje nadmiar sebum, ma działanie wygładzające, przeciwzmarszczkowe, a także powoduje usunięcie zanieczyszczeń, wszelkiego rodzaju toksyn oraz działa w przypadku, gdy jest zrogowaciały naskórek.

Podczas takiego rodzaju zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia a także pory i tym samym absorbują energię światła laserowego. Wykorzystanie promienia laserowego podczas peelingu węglowego wzmacnia właściwości oczyszczające węgla. Jego cząsteczki głęboko wnikają w ujścia gruczołów łojowych, powodując mikroeksplozje. Z racji tego złuszczona zostaje zewnętrzna warstwa naskórka. Po takim zabiegu skóra oczywiście może być zaczerwieniona.

Czy w przypadku zabiegów złuszczających potrzebne jest znieczulenie?

Walka ze wszelkiego rodzaju niedoskonałościami bywa naprawdę trudna. Przebarwienia, krostki, trądzik, zaskórniki, grudki w takich okolicach jak dekolt bądź szyja, brak jędrności, skóra szara i pozbawiona blasku, ziemista twarz, czy też chociażby złuszczenie – w każdym z tych przypadków skutecznym rozwiązaniem okazuje się być właśnie wykorzystanie promienia laserowego. Zastanawiając się nad tym, czy tego rodzaju zabieg wymaga znieczulenia, należy wiedzieć, iż jest to zależne od indywidualnego przypadku i rodzaju zabiegu. Przy niektórych niepotrzebne jest znieczulenie, a przy innych potrzebne będzie znieczulenie miejscowe lub ogólne.

Poprawiony koloryt skóry, wygładzenie zmarszczek, poprawienie elastyczności skóry, zastosowanie produktów według potrzeb skóry, skuteczna walka z przebarwieniami lub też oczyszczanie poprzez profesjonalnego kosmetologa – wszystko to jest jak najbardziej możliwe. Taka propozycja jak peeling węglowy w Szczecinie może okazać się świetny np. w leczeniu trądziku, kiedy występują drobne zmarszczki, rozszerzone naczynia krwionośne, choroby nowotworowe, na skutek których pojawiają się problemy skórne, pojawienie się zaskórników, rozszerzone pory lub też stany zapalne.

Laserowy peeling węglowy - wskazania dotyczące zabiegu

Warto mieć świadomość tego, iż laserowy peeling z węglem zabieg polega na naświetlaniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY. Takiego rodzaju węgiel skutecznie przyciąga oraz wchłania toksyny. Wykazuje również właściwości rozjaśniające, działanie antybakteryjne, a także przeciwzapalne. Oczyszczona skóra z pewnością będzie się zdrowo prezentować.

Przygotowanie do zabiegu jest niezwykle ważne. Aby zabieg się udał i chcemy cieszyć się z efektu już po pierwszej sesji, wówczas w tym celu zalecane jest nawadnianie skóry przed i po zabiegu – tydzień przed planowanym zabiegiem zaleca się spożycie 1,5-2l wody dziennie. Cząsteczki węgla z maski CPY wnikają w nawet najdrobniejsze nierówności. Warto też sprawdzić zabieg typu mikrodermabrazja diamentowa Szczecin lub umówić się na dogłębne oczyszczanie skóry Szczecin.

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz zdecydować się na takiego rodzaju skuteczny sposób poprawy wyglądu naszej skóry, który jest coraz częściej stosowany, wówczas należy wiedzieć, że zabieg można wykonać nawet w szczycie sezonu letniego, jeśli klient nie opalał się intensywnie przez 3 tygodnie przed zabiegiem. Nie należy opalać się również przez kolejne 2 tygodnie po zabiegu. W przypadku przeciwwskazań, jednym z nich jest przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegowym.

Jeżeli chcesz poznać więcej informacji dotyczących tego, na czym dokładnie cała procedura polega lub też w jaki sposób likwidowane są zanieczyszczenia, bądź jak węgiel radzi sobie w przypadku rozszerzonych porów, czy też drobnych zmarszczek – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami, a także do kontaktu z salonem. Zobacz również laserowe usuwanie makijażu permanentnego, usuwanie naczynek Szczecin lub inne profesjonalne zabiegi na twarz Szczecin.