Lipoliza iniekcyjna w Szczecinie

Okolice zabiegów
Cennik
usuwanie tłuszczu - indywidualne, zalecane od pakietu 3 zabiegów
-15% rabatu od pakietu 2 zabiegów
Zabieg Cena za 1 zabieg
5 ml 399 zł
10 ml 800 zł
15 ml 800 zł
20 ml 900 zł
Leczenie
W pogoni za idealną sylwetką często szukamy skutecznych zabiegów, które pomogą nam uzyskać wymarzony efekt. Zdarza się, że mimo diety i ćwiczeń wciąż nie możemy pozbyć się niechcianego nadmiaru tłuszczu z różnych obszarów ciała. Skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej możesz osiągnąć dzięki zastosowaniu zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Dzięki odpowiednio przeprowadzonemu zabiegowi, niechciany tłuszcz na dobre zniknie z miejsc takich jak brzuch, uda, pośladki, czy też uda się zredukować podwójny podbródek.

Lipoliza iniekcyjna Szczecin - co to za zabieg?

Mało inwazyjny i bezpieczny zabieg o działaniu wyszczuplającym, jakim jest lipoliza iniekcyjna, polega na wstrzykiwaniu kwasów i substancji organicznych pod skórę, co powoduje rozpad trójglicerydów, z których składają się komórki tłuszczowe. Aktywne składniki powodują rozpad komórek tłuszczowych. Rozpuszczone zostają nagromadzone komórki tłuszczowe, co pomaga pozbyć się ponadprogramowych centymetrów z niepożądanych miejsc.

Szczecin lipoliza iniekcyjna - główne wskazania

Zabieg przeznaczony jest dla osób z lekką nadwagą, jednak również osoby z normalną wagą, które chcą się pozbyć miejscowego otłuszczenia oraz wymodelować sylwetkę, mogą skorzystać z zabiegu.

Wskazania do wykonania zabiegu to usunięcie nadmiaru tłuszczu z takich obszarów jak podbródek, kolana, biodra, plecy, a także brzuch. Swoje zastosowanie lipoliza iniekcyjna znajduje również w przypadku cellulitu, gdyż po zabiegu skóra wygładza się i poprawia elastyczność i jędrność. Zabieg zaleca się też osobom, które chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu z worków pod oczami, a także osobom z ginekomastią.

Lipoliza Szczecin - przeciwwskazania

Niestety procedurze polegającej na zniszczeniu komórek tłuszczowych, nie może poddać się każdy. Do przeciwwskazań należą stany zapalne skóry i organizmu, infekcje, tatuaże w miejscu, które mają być nakłuwane za pomocą preparatów, ciąża i karmienie piersią, czy zaburzenia krzepnięcia krwi. O wszelkich chorobach należy poinformować naszego specjalistę, aby upewnić się, że zabieg będzie bezpieczny i efektywny.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej - efekty

Już po pierwszym zabiegu następuje spalanie tkanki tłuszczowej i redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, poprawa elastyczności skóry i wygładzenie skóry. Metoda ta przyczynia się do redukcji podbródka, a dodatkowo poprawia mikrokrążenie krwi w organizmie. Co więcej, zabieg wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, co sprawia, że po procedurze łatwiej stracić dodatkowe centymetry z pomocą ćwiczeń i diety.

Lipoliza iniekcyjna - bezpieczny i skuteczny zabieg dla Twojego ciała

Wielu klientów, przeglądając lipoliza iniekcyjna Szczecin opinie, szuka cennych informacji na temat efektów ubocznych zabiegu. Wiele osób obawia się dyskomfortu, jednak należy pamiętać, że jest to zabieg praktycznie bezbolesny, ponieważ przed rozpoczęciem wstrzykiwania preparatu, stosuje się miejscowe znieczulenie. Nakłucia są niewielkie, dlatego nie trzeba obawiać się śladów, o które szczególnie martwią się klienci po zabiegu lipoliza podbródka Szczecin. Po wizycie następuje szybka regeneracja i już pierwszy zabieg sprawia, że tracimy niechcianą tkankę tłuszczową. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się z salonem.

Poznaj różnorodne zabiegi na ciało Szczecin

Jeżeli chcesz poprawić elastyczność skóry lub interesują Cię inne zabiegi, których rezultatem jest piękniejsze ciało, sprawdź dostępne w naszej klinice skuteczne fotoodmładzanie Szczecin, HIFU Szczecin i fala radiowa Szczecin. Przygotowaliśmy liczne propozycje, takie jak kompleksowe leczenie trądziku Szczecin i peelingi chemiczne Szczecin, dzięki którym poprawia się napięcie i wzmacnia elastyczność skóry. Szczególnie polecamy zabieg jakim jest lipoliza iniekcyjna podbródka Szczecin, ale także terapia naczyniowa Szczecin i usuwanie przebarwień Szczecin. W naszym salonie dostępna jest również depilacja laserowa Szczecin oraz trychologia Szczecin. Sprawdź już dziś, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy dla Ciebie w PerlaCity!