Nici liftingujące PDO w Szczecinie

Wskazanie do zabiegu
Produkty
Cennik
-15% rabatu od pakietu 2 zabiegów
Zabieg Cena za 1 zabieg
Zabieg 1000 zł

Nici liftingujące Szczecin - do czego służą?

Nici liftingujące tworzą naturalne „rusztowanie”, które unosi i podtrzymuje tkanki skóry, kiedy widoczne są już efekty starzenia się. Z wyjątkowym powodzeniem stosowane są głównie w obszarach, gdzie utrudnione jest podawanie toksyny botulinowej oraz wypełniaczy (dotyczy to głównie podbródka, szyi oraz gładzizny czołowej). Dzięki niciom PDO możemy więc dość znacząco zmniejszyć efekty starzenia się.

Nici liftingujące PDO w Szczecinie, jak sama nazwa wskazuje, oparte są na systemie PDO, który uważany jest za jeden z najsilniejszych syntetycznych włókien. Ich struktura umożliwia podskórne rozpuszczanie się i wchłanianie w przeciągu 2 lat. Dzięki takiemu działaniu, nici są świetną alternatywą dla inwazyjnego liftingu. Podnoszą i wzmacniają strukturę skóry, z jednoczesnym pominięciem zabiegów chirurgicznych, które bywają czasochłonne i wymagają długiej rekonwalescencji. Ich długość sięga nawet 10cm, a niezwykłym elementem, który pozwala im zachować swoją pierwotną pozycję są specjalnie przystosowane haczyki.

Lifting twarzy - jak wygląda cały proces tego rodzaju chirurgii plastycznej?

To co cechuje nici PDO Szczecin, to bez wątpienia wysoka skuteczność. Wygładzenie zmarszczek, ogólne wygładzenie rysów twarzy, duży wpływ na sprężystość skóry, relaksacja mięśni, lepiej nawilżona skóra, zniwelowane fałdy i bruzdy nosowo-wargowe, czy też chociażby mniejsze napięcie skóry – takie efekty estetyczne można uzyskać dzięki temu zabiegowi.

Opadające policzki, opadające brwi, niekorzystny owal twarzy, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, skóra lekko zaczerwieniona, mniej elastyczna, utrata jędrności, czy też mocno widoczne zmarszczki skóry – jeśli brzmi znajomo, wówczas z pewnością warto skorzystać z liftingu chirurgicznego.

Technika wprowadzania dająca natychmiastową poprawę

Zabiegi implantacji nićmi do liftingu wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, w warunkach gabinetu zabiegowego. Pacjent w niecałą godzinę po zabiegu może udać się do domu. Pomimo tego, muszą być zachowane pewne zasady odnoszące się do każdej procedury medycznej, takie jak: zachowanie sterylności pola zabiegowego, higiena punktów wkłucia, a także ścisłe stosowanie się do zaleceń po zabiegowych.

Lifting nici jest możliwy, dzięki ich unikalnej konstrukcji i działaniu. Procedura polega na precyzyjnym wprowadzeniu ich pod tkanki skóry, w taki sposób, aby jednocześnie unosiły i napinały opadające struktury np. opadające powieki czy policzki.

Nici na pierwsze oznaki starzenia się - nici liftingujące Szczecin opinie

Jeśli ciekawi Cię efekt, jaki można uzyskać po takiego rodzaju zabiegu, wówczas zachęcamy do skorzystania z usługi dostępnej w naszej klinice. Okres utrzymywania się uzyskanego wyglądu może być bardzo różnorodny. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak efekt ten nie potrwa zbyt długo. Wiele aspektów zależnych jest od tego, jaką posiadamy kondycję skóry. Nie da się ukryć, iż jędrność skóry twarzy nie jest łatwo zachować, dlatego też zabieg pod okiem specjalisty, to bez wątpienia dobre rozwiązanie. Opinie takiego rodzaju zabiegów są bardzo pozytywne.

Można wymienić różne zalety tego zabiegu, jednak jednym z głównych jest natychmiastowy efekt liftingu. Warto mieć świadomość tego, iż wprowadzając nić PDO w skórę, uzyskujemy natychmiastową poprawę. Technika aplikacji nici opiera się na znajomości przebiegu naturalnych linii napięcia skóry. Nić PDO umieszczona jest na sterylnej igle, którą wprowadza się śródskórnie, podskórnie, bądź też domięśniowo. Pamiętajmy o tym, że takiego rodzaju zabieg doskonale wygładza zmarszczki oraz dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Poza tym możliwa do uzyskania jest poprawa konturów twarzy, które wynikają z mechanicznego oddziaływania wprowadzonych pod skórę nici. Warto sprawdzić również kwas hialuronowy opinie klientów, a także jak wyglądają w mieście Szczecin zabiegi kosmetyczne dla każdego, jak chociażby skuteczne terapie autologiczne Szczecin.

Zalety zabiegu z wykorzystaniem nici - co jeszcze warto wiedzieć?

Zabieg liftingu Szczecin, dzięki któremu możemy poprawić elastyczność skóry, podniesienie tzw. chomików na twarzy, czy też sprawić, że skóra będzie bardziej napięta. Nici liftingujące, pobudzają produkcję kolagenu i wzmacniają skórę, więc jest to rozwiązanie, na które decyduje się obecnie coraz więcej osób. Dodatkowo należy wiedzieć, że po około 10-14 dniach po zabiegu rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu i trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (około dwóch lat). Tak jak już zostało wspomniane wcześniej, poprawa wyglądu widoczna jest już po założeniu nici, jednak pełnego efektu można spodziewać się po jakimś czasie od wykonania zabiegu.

W naszym salonie możliwy jest np. lifting czoła. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy. Należy także wiedzieć, że nici są jak najbardziej bezpieczne i całkowicie wchłaniane przez organizm. Jeżeli więc Twoja skóra nie napina się wystarczająco, bądź też masz inne problemy skórne i jesteś zainteresowana bądź zainteresowany wykonaniem zabiegu, wówczas zachęcamy serdecznie do sprawdzenia ofert dostępnych w naszym salonie. Sprawdź więc jak wygląda mezoterapia igłowa głowy Szczecin, najlepsze stymulatory tkankowe Szczecin lub umów się na kompleksowe zabiegi dla mężczyzn Szczecin.