Stymulator tkankowy w Szczecinie

Wskazanie do zabiegu
drobne zmarszczki
głębokie zmarszczki
utrata jędrności skóry
utrata nawilżenia
cienie pod oczami
Stymulatory tkankowe
Profhilo
1000 zł
Ejal 40 -
800 zł
Nukleofil Strong
1000 zł
Nucleofil soft Eyes
900 zł
1-Linerase
139 zł
Peel off mask ( maska przygotowująca do zabiegu Linerase)
600 zł
Sunekos 100-
800 zł
Sunekos 200-
800 zł
Venome Stimulate Peptides (1 ampiłka co 7-21 dni, sesje od 4/6)
Revitrane HA20 Skinbooster
Karisma Rh Collagen
SRS Salomon Range /collagen Booster

Symulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry i jej głębokiej odnowy, zapewniając skórze jędrność oraz promienny wygląd. Ich celem jest spłycenie zmarszczek. Preparat działa na różnych płaszczyznach skóry, to specjalista musi dobrać odpowiedni preparat do problemu, z jakim się borykamy, zważając przy tym na pożądane przez nas efekty.


Zabiegi nie mają określonej grupy wiekowej - każda osoba, która czuje potrzebę wykonać zabieg na odmłodzenie skóry, jak najbardziej powinna z niego skorzystać. Już po pierwszym zabiegu wygląd skóry się zmienia. Stymulatory tkankowe są w stanie usunąć przebarwienia, unieść skórę, dając jej naturalny efekt.


Dużo osób nie tylko borykających się z problemami skórnymi decyduje się na zabieg stymulacji tkankowej. Dlaczego? Ponieważ pozwala nam wypełnić zmarszczki, skóra staje się elastyczna i jędrna, a my możemy cieszyć się, że skóra jest nawilżona oraz elastyczna, a głębokie zmarszczki zaczynają się spłycać.


Widoczne efekty można dostrzec po serii zabiegów, wówczas zauważymy młody wygląd twarzy. Stymulatory przywracają utracony kontur twarzy i zapewniają naturalny lifting, a także dodają elastyczności skórze. Jeśli więc chcesz pobudzić skórę do produkcji kolagenu i elastyny, warto wybrać bezpieczne stymulatory.

Stymulatory tkankowe Szczecin - co warto wiedzieć?

Odpowiednio dobrane preparaty do iniekcji to nowoczesne i bardzo skuteczne rozwiązanie, coraz powszechniej używane w kosmetologii. Taka profilaktyka przeciwstarzeniowa pozwala na regenerację macierzy pozakomórkowej i pomaga w pozbyciu się zmarszczek, a także w przywróceniu jędrności i gęstości skórze. Stymulatory tkankowe można odróżnić głównie ze względu na to, jaki rodzaj substancji czynnych, jak i również mechanizmów działania, wskazań, technik iniekcji, a także obszarów zabiegowych posiadają. Dobór wypełniaczy należy więc zostawić profesjonaliście, który doskonale wie, jaki rodzaj dobrać, w zależności od pożądanego efektu oraz obszaru.


Stymulatory można stosować do całego ciała, a molekuła młodości świetnie się sprawdzi zarówno dla rysów twarzy, w przypadku dekoltu, jak i również szyi. Najczęściej wystarczają tylko 2 zabiegi w odstępie 30 dni, dla uzyskania efektu odmłodzenia i poprawić elastyczność skóry. Efekty widać bardzo długo, utrzymują się nawet do roku po wykonaniu zabiegu, jednak w celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać dodatkowy zabieg.

Działanie stymulatorów

W zależności od zabiegu, dobierane są odpowiednie stymulatory tkankowe. Mają one różne działanie, dlatego trzeba je odpowiednio dobierać indywidualnie do potrzeb klienta. Głównym zadaniem stymulatorów jest przywrócenie i odbudowa struktury skóry. Działają też na zagęszczenie skóry, poprawę jej gęstości i jakości tkanek oraz powodują efekt widocznego liftingu, poprzez uniesienie i widoczną objętość. Nadają też skórze promienności oraz świeżości.


Zabieg polega na podaniu preparatu za pomocą cienkiej igły i wykonuje się go przy znieczuleniu miejscowym. Proces można powtórzyć po dwóch miesiącach od wykonania ostatniego zabiegu, chociaż efekty często widoczne są od razu. Jednak jeśli chcemy uzyskać przedłużone działanie, wówczas najlepiej będzie stymulatory tkankowe oraz ich użycie skonsultować ze specjalistą.


Jeśli chcesz zredukować zmarszczki, odżywić skórę i dodać jej jędrności, warto umówić się na zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych w naszym salonie PerlaCity. Zobacz także inne zabiegi kosmetyczne Szczecin, takie jak chociażby zabiegi dla mężczyzn Szczecin, nici liftingujące Szczecin, mezoterapia igłowa skóry głowy Szczecin, jak i również terapie autologiczne Szczecin oraz kwas hialuronowy Szczecin.

Ul.Wielka Odrzańska 19, 70-535 Szczecin
+48 733 955 841
info@perlacity-klinika.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram