Wypełniacze autologiczne - terapia autologiczna Szczecin

Wskazanie do zabiegu
zniszczona, mało jędrna skóra
szara o słabym kolorycie skóry
słabo ukrwiona - odżywiona skóra
blizny potrądzikowe i pourazowe
rozstępy
przebarwienia
łysienie androgenowe
zmarszczki ( kurze łapki , fałdy nosowo-wargowe )
Produkty
pielęgniarka 50 zł od pobierania krwi
probówka plastikowa bez dodatków
zestaw do pobierania krwi
Cennik
od pakietu 2 zabiegów 15% zniżki
Zabieg
1000 zł

Warto stale dbać o wygląd naszego ciała, szczególnie jeśli chcemy jak najdłużej zachować młody wygląd. Twarz pozbawiona zmarszczek, gładka, lśniąca i napięta skóra, a także piękna, promienista cera to coś, co możesz osiągnąć za pomocą odpowiednio dobranych zabiegów.


Salon PerlaCity oferuje wiele terapii, które wpłyną nie tylko na poprawę wyglądu ciała, ale również spowodują zdecydowaną poprawę samopoczucia klienta i będzie widać zadowalające efekty nawet po pierwszej wizycie! Zobacz także skuteczne stymulatory tkankowe Szczecin, jak i również Szczecin zabiegi kosmetyczne dla każdego oraz kompleksowe zabiegi dla mężczyzn Szczecin.

Terapie autologiczne Szczecin - czy warto?

Większość dolegliwości, z którymi borykamy się na co dzień, można rozwiązać poprzez terapie i za pomocą zabiegów autologicznych. Z biegiem lat stały się one bardzo popularne, a dopracowane działanie skutkuje widocznymi efektami zabiegu. Do produkcji komórki i pobudzenia jej regeneracji można wykorzystać między innymi: terapię osoczem, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym oraz inne terapie z wykorzystaniem płytek krwi!


Wypełniacze autobiologiczne są ciekawym i coraz chętniej wybieranym zabiegiem. Są one polecane przede wszystkim osobom, które preferują terapie oparte na naturze. Szczególnie docenią tego typu zabieg osoby, które są uczulone na standardowe preparaty wypełniające lub regenerujące. Osocze jest stosowane dla osiągnięcia naturalnego efektu nawet po pierwszym zabiegu, dlatego chcąc się pozbyć zmarszczek w naturalny i bezpieczny dla skóry sposób, warto zainteresować się terapiami autologicznymi w Szczecinie. Zachęcamy do umówienia się na konsultację. Opowiemy więcej o zabiegach i w pełni wytłumaczymy na czym dokładnie one polegają.


Dzięki bogatym i różnorodnym propozycjom zabiegów, możliwe jest dobranie skutecznego zabiegu zapewniającego najlepsze efekty oraz działanie wymierzone idealnie w sedno problemu.


Twoja skóra straciła sprężystość oraz stała się wiotka i podatna na uszkodzenia? W takim wypadku warto sprawdzić, jakie efekty daje osocze bogatopłytkowe i zapisać się na odpowiednią terapię. Otóż osocze bogatopłytkowe to odwirowane płytki krwi, które pozytywnie wpływają na ujędrnienie i regenerację skóry. Korzystając z zabiegu, możesz mieć pewność, że wykonuje go osoba, która posiada odpowiednie przeszkolenie i potrafi dostosować zabieg do potrzeb klienta. Metoda wykonywania zabiegu jest dobierana w taki sposób, aby odmłodzić skórę za pomocą osocza bogatopłytkowego i sprawić, żeby jej wygląd był znacznie lepszy. Jednak trzeba mieć na uwadze, że takie zabiegi zaleca się wykonywać u osób od 30. roku życia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym salonie.


Zobacz też dobrany do potrzeb kwas hialuronowy Szczecin, Szczecin mezoterapia igłowa, nici PDO Szczecin lub inne Szczecin zabiegi kosmetyczne dla każdego.
Ul.Wielka Odrzańska 19, 70-535 Szczecin
+48 733 955 841
info@perlacity-klinika.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram