Laserowe usuwanie przebarwień w Szczecinie

Leczenie przebarwień + maseczka
Zabieg Cena
Twarz (1 zabieg)
600 zł
Pakiet 2 zabiegów
900 zł
Pakiet 3 zabiegów
1200 zł
Szyja + dekolt (1 zabieg) 400 zł
Pakiet 2 zabiegów 650 zł
Pakiet 3 zabiegów 900 zł
Twarz + szyja + dekolt (1 zabieg) 1000 zł
Pakiet 2 zabiegów 1500 zł
Pakiet 3 zabiegów 2000 zł
Dłonie (1 zabieg) 150 zł
Pakiet 2 zabiegów 250 zł
Pakiet 3 zabiegów 400 zł
Inne obszary – cena jest ustalana indywidualnie i zależy od wielkości powierzchni poddanej zabiegowi
Obecność na skórze przebarwień to częsty czynnik powodujący u wielu kobiet kompleksy. Te widoczne zmiany barwnikowe bywają czasami powodem wielu niedogodności, jednak postęp w kosmetyce, który dokonał się niewątpliwie w ostatnich czasach, daje szansę na pozbycie się tego problemu. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia, umożliwiająca usuwanie przebarwień przy pomocy lasera, którą oferuje gabinet kosmetyczny PerlaCity w Szczecinie.

Przyczyny powstawania przebarwień na skórze

Istnieje wiele różnych czynników, które są przyczyną samoistnego pojawiania się przebarwień skóry. Wszystkie mają jednak to samo podłoże, którym jest nadmierna aktywność melanocytów. Są to komórki zawierające barwnik – melaninę, która odpowiada za zabarwienie skóry, a w tym przypadku także niepożądane plamy. Ich wzmożona praca powoduje przebarwienia posłoneczne, przebarwienia pozapalne, czy także powstawanie przebarwień starczych i tych o podłożu hormonalnym. Pod wpływem promieniowania słonecznego dochodzi do najczęstszego pojawiania się ciemniejszego zabarwienia skóry, czyli znamion barwnikowych. Powodem może być jednak także mniej oczywisty czynnik jakim są zmiany hormonalne – na przykład nadczynność tarczycy.

Proces laserowego usuwania przebarwień

Światło lasera wnika do komórek zawierających barwnik i powoduje ich zniszczenie, przez co organizm rozpoczyna proces ich wydalania. Komórki podlegają stopniowemu złuszczeniu, co odpowiada za końcowy efekt usunięcia przebarwień. Bezpośrednio po zabiegu usuwane plamy wydają się być ciemniejsze, jednak jest to tylko chwilowy efekt. Metoda ta i samo działanie lasera jest praktycznie bezbolesne, wiele osób opisuje je jedynie jako delikatne pieczenie. Zabiegi te z reguły nie wymagają zastosowania znieczulenia, jednak w niektórych przypadkach może ono być podane miejscowo.

Laser nie powoduje uszkodzenia naskórka, dlatego zabieg ten nie wymaga długiego procesu gojenia się skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, co jest naturalną reakcją organizmu na laser.

Najlepsze efekty uzyskuje się wykorzystując całą serię zabiegów laserem. Dopiero takie działanie pomaga odzyskać pożądany koloryt skóry. Należy pamiętać również, że efekt widoczny na przebarwieniach pojawi się z lekkim opóźnieniem, ponieważ zmiana barwnikowa potrzebuje czasu, aby zostać wydalona przez układ immunologiczny organizmu.

Laser w kosmetologii ma bardzo szerokie zastosowanie, dlatego w naszym gabinecie oferujemy także laserowe leczenie trądziku Szczecin oraz Szczecin laserowe usuwanie owłosienia.

Po zabiegu laserowego usuwania przebarwień

Bardzo ważnym aspektem, o którym należy pamiętać decydując się na zabieg, jest odpowiednia pielęgnacja po serii zabiegów laserem. Pozwala ona utrzymać najlepsze efekty i sprawia, że problem zostaje rozwiązany bez komplikacji. Po zabiegu, w miejscach, które podlegały usuwaniu przebarwień należy wdrożyć stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym. Aby uniknąć uszkodzenia skóry zaleca się także rezygnację z sauny oraz basenu.

Zachowanie pięknej, zdrowej i zadbanej skóry umożliwia także dostępne w naszym gabinecie kosmetycznym skuteczne fotoodmładzanie Szczecin.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie zabiegu

Wiele osób, które stoją przed decyzją czy wybrać laserowe usuwanie przebarwień zastanawia aspekt przeciwwskazań do zabiegów. Jedną z sytuacji, kiedy niemożliwe jest przeprowadzenie zabiegu są wszelkie stany zapalne skóry, w tym te wywołane wcześniejszym przebywaniem na słońcu. Do przeciwwskazań należy także obniżenie odporności organizmu, wynikające z różnego rodzaju stanów chorobowych oraz stosowanie niektórych leków albo ziół.

Aby uzyskać pożądane efekty przed planowanym zabiegiem nie należy wykonywać samodzielnie żadnych innych zabiegów podrażniających skórę. Laser, działający na skórę podczas zabiegu może spowodować jej zaczerwienienie, jednak musi on być zastosowany na zdrowej tkance.

Szczecin wykorzystuje laserową metodę usuwania przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień Szczecin oferuje od stosunkowo krótkiego czasu. Wśród nowoczesnych metod wyróżnić można także fale radiowe Szczecin, czy nowoczesny zabieg HIFU Szczecin.

Nieestetyczne plamy na skórze najczęściej pojawiają się po zbyt intensywnej ekspozycji na słońce, jednak niezależnie od ich pochodzenia zabieg laserowego usuwania przebarwień sprawia, że zabiegi przynoszą pożądany efekt. Problem ten w mniejszym stopniu dotyczy mężczyzn, jednak także i u tej płci może być czasami konieczny zabieg.

Wśród ważnych usług dla mężczyzn polecamy wizytę u Szczecin trycholog, a także różnorodne zabiegi na ciało Szczecin. Gabinet kosmetyczny Szczecin oferuje laserowe usuwanie przebarwień, niezależnie od tego, czy jest to pojedyncze przebarwienie, czy też przebarwienia występują licznie na skórze. To nowoczesna metoda, dzięki której przebarwienia znikają ze skóry i przestają być uciążliwym zmartwieniem.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług, do których należy także lipoliza podbródka Szczecin, oczyszczający peeling chemiczny Szczecin, czy także dokładna terapia naczyniowa Szczecin.