Profesjonalne wypełnianie zmarszczek Szczecin

Na czym opiera się wolumetria twarzy?

Jeżeli interesuje Cię temat wolumetrii, wówczas w głównej mierze warto wiedzieć, iż jest to nic innego, jak różnego rodzaju modelowanie twarzy. Są to zbiegi mające na celu doprowadzenie do zmiany rysów twarzy. Zabiegi najczęściej przeprowadza się przy zastosowaniu kwasu hialuronowego. Z zabiegiem takim związane jest przywrócenie jędrności skóry, a także poprawa owalu twarzy. Oprócz tego możliwe jest także odświeżenie, odmłodzenie oraz świetnie podkreślona linia żuchwy.


W wyniku przeprowadzonego w gabinecie zabiegu można przywrócić właściwy owal twarzy, uwydatnić kości policzkowe i wyrównać kontur. Całkowite efekty zabiegu zazwyczaj pojawiają się po 2 lub 3 tygodniach od zabiegu wykonanego na skórze. Z kolei jego rezultaty utrzymują się zwykle do 1,5 roku. Oczywiście taki zabieg skóry twarzy (kości policzkowych, kącików ust, fałdów skóry tworzących się z biegiem czasu lub też brody) można powtarzać, aby jak najdłużej podtrzymać uzyskane efekty. W takich sytuacjach wśród specjalistów wykorzystywana jest mniejsza ilość kwasu hialuronowego. Jeśli chodzi o kwas hialuronowy szczecin opinie klientów są bardzo pozytywne i chwalą sobie zabiegi z jego wykorzystaniem.

Kiedy warto skorzystać z takiej usługi jaką jest wolumetria twarzy Szczecin?

Otóż przede wszystkim wato mieć świadomość tego, iż zabiegi wolumetryczne w Szczecinie są w ciągu ostatnich lat coraz częściej wybierane przez wiele osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Takiego rodzaju lifting wolumetryczny potrafi w doskonały sposób wpłynąć na zmarszczki, zapadnięte policzki, kształt nosa, podkreślone linie na kościach policzkowych, skroni, czy też ogólnie poprawione rysy twarzy. Na takiego typu skuteczną korekcję decydują się ludzie w bardzo różnym wieku, głównie aby zachować młodzieńczy wygląd, a efekty potrafią utrzymywać się naprawdę długi czas. Warto też sprawdzić jak wygląda usuwanie i wypełnianie zmarszczek Szczecin.


Celem takiego liftingu wolumetrycznego, który długo utrzymuje się na całej twarzy, m.in. na linii policzków, jest oczywiście poprawa wyglądu twarzy na skutek dodania objętości pewnym tkankom miękkim za pomocą usieciowanego związku chemicznego, jakim jest kwas hialuronowy. Pamiętajmy o tym, że nasza skóra potrafi być wyjątkowo wrażliwa i delikatna, a co za tym idzie - możliwe jest, że pojawi się niewielki obrzęk.

W jakich jeszcze przypadkach występują wskazania do wykonania takiej ingerencji na skórze za pomocą wolumetrii?

Wiotka skóra na twarzy, utrata objętości, blizny, brudy i nieestetyczne wgłębienia, pojawiające się często lub stałe cienie pod oczami, zapadnięte policzki, częste konkurowanie okolic żuchwy i owalu twarzy w celu ich podkreślenia - w każdym z tych przypadków, bez wątpienia warto skorzystać z takiej możliwości jak modelowanie i wypełnianie niezwykle istotnej części wyglądu każdego z nas, jaką jest oczywiście twarz.

Ul.Wielka Odrzańska 19, 70-535 Szczecin
+48 733 955 841
info@perlacity-klinika.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram