Laserowe zamykanie naczynek w Szczecinie

Cennik
-15% rabatu od pakietu 2 zabiegów
Zabieg  Cena
Cała twarz 450 zł
Policzki 300 zł
Nos 180 zł
Czoło 280 zł
Dekolt 450 zł
1 naczynko 100 zł
Pakiet 6 zabiegów 200 zł
Cała twarz 3054 zł
Policzki 2544 zł
Nos 1014 zł
Szyja 2544 zł
Dekolt 3054 zł
Twarz, szyja 4074 zł
Twarz, szyja, dekolt 5094 zł

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek Szczecin?

Rozszerzone naczynia krwionośne występują u wielu osób, a oznaczają one zazwyczaj bardzo wrażliwą cerę oraz wymagającą szczególnej pielęgnacji. Tzw. pajączki na skórze, przebarwienia, lekko zaczerwieniona skóra lub mocno zaczerwieniona skóra, pękające naczynka, czy też trądzik różowaty – każdy z tych objawów świadczy zwykle m.in. o wrażliwości naszej cery.

Zabieg zamykania naczynek to obecnie coraz bardziej popularne rozwiązanie w przypadku tego rodzaju przebarwień skóry. Laserowe zamykanie naczynek na twarzy Szczecin, a więc w przypadku zabiegu zamykania naczynek warto wiedzieć, iż opiera się to w głównej mierze (jak sama nazwa wskazuje) na zamykaniu naczynek krwionośnych za pomocą naświetlania ich promieniem lasera.

Laserowe usuwanie naczynek Szczecin - jak działa promień lasera?

W przypadku rozszerzonych naczyń, po skorzystaniu z takiego zabiegu skóra na działanie lasera potrafi w doskonały sposób zareagować. W kwestii laserowego zamykania warto mieć świadomość tego, iż promieniowanie laserowe sprawia, że temperatura krwi w naczynku gwałtownie rośnie, naczynko takie się obkurcza i zamyka, natomiast zmiana ta jest trwała. Nie da się ukryć, że rozszerzonych naczynek trudno jest się pozbyć samodzielnie.

Aby osiągnąć optymalne efekty takiego zabiegu, warto powtórzyć go do 3 razy w odstępie kilku miesięcy. Dodatkowo istotną kwestią jest fakt, iż oddziaływanie lasera na naczynia krwionośne polega na zjawisku tzw. fototermolizy selektywnej. Jest ona wybiórczym niszczeniem danych struktur na skutek działania ciepła, powstałego poprzez pochłanianie przez tkanki energii świetlnej. W celu zlikwidowania właściwej struktury, dobiera się do niej odpowiedniej długości falę promieniowania laserowego.

Jak przebiega zabieg laserowego zamykania naczynek? Usuwanie naczynek Szczecin

Przede wszystkim, w przypadku gdy występują rozszerzone naczynka, taki zabieg laserowy poprzedzony jest dokładnym oczyszczeniem skóry w miejscu, gdzie ma być wykonany zabieg. Takie czynności jak zmycie makijażu, usunięcie wszelkiego rodzaju kremu, bądź też innych substancji, które mogą przeszkadzać, jest niezmiernie ważne w celu pozbycia się martwego naskórka. W przypadku zmian naczyniowych lub też kiedy występuje rumień, takie części zabiegu są obowiązkowe.

Następnie właściwa głowica laserowa przykładana jest do skóry pacjenta (twarz lub inna część ciała) i rozpoczyna się etap wykonywania naświetlań – bardzo silne białe światło. Zarówno w przypadku rumienia, czy też takich problemów skórnych jak pojedyncze naczynka lub większe zmiany naczyniowe, stosowany jest odpowiedni laser. Gdy specjalista naświetla nim naszą część twarzy, wówczas w czasie zabiegu odczuwalne jest ciepło. We wszystkich przypadkach efekt i sam zabieg polega na termicznym, kontrolowanym uszkadzaniu komórek, w których nagromadziła się melanina lub hemoglobina, co powoduję redukcję widocznych zmian.

Szczecin laserowe zamykanie naczynek - czy zabieg jest bezbolesny?

Takiego rodzaju zabiegi laserowe wśród wielu ludzi budzą niepokój. Jeśli jednak czeka Cię zabieg laserem, wówczas musisz wiedzieć, że obawy te są zupełnie niepotrzebne, ponieważ w przypadku zabiegu usunięcia naczynek, które widoczne są na skórze, to, co charakterystyczne dla tego typu zabiegu, to przede wszystkim bardzo niewielka bolesność i zazwyczaj taki zabieg nie wymaga znieczulenia.

Po zabiegu często widoczny jest niewielki obrzęk, który oczywiście po pewnym czasie znika. Należy również wiedzieć o tym, że laserowe zamknięcie naczynek oparte jest na emisji wiązki światła, która po dotarciu do naczyń krwionośnych absorbowana jest przez hemoglobinę. Dochodzi przy tym do termolizy, czyli wytworzenia energii cieplnej, której działanie powoduje odparowanie wody i wysuszenie ścianek naczynek. Wspomniana wiązka światła ma określone parametry, dzięki czemu jest zdolna do penetracji skóry i oddziaływania wyłącznie na konkretne tkanki – w tym przypadku, na barwnik krwi – hemoglobinę.

Czy zabieg laserowego usunięcia naczynek na twarzy jest skuteczny?

Zabieg ten jest jak najbardziej skuteczny i najmniej inwazyjny. Energia, emitowana przez laser absorbowana jest przez obecną w krwinkach czerwonych – oksyhemoglobinę. Jeżeli czeka nas tego rodzaju zabieg, warto także zapoznać się z poszczególnymi przeciwwskazaniami, takimi jak chociażby stosowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło, np. antybiotyki. Już po pierwszym zabiegu zauważymy zmiany na swojej twarzy, które z biegiem czasu staną się coraz bardziej widoczne. Pamiętajmy o tym, że działanie lasera ma za zadanie całkowicie zniszczyć naczynko, które zostanie usunięte przez ludzki organizm.

Jeśli więc mowa o zabiegu usunięcia przebarwień na twarzy, rumienia, rozszerzonych naczynek, czy też takiego utrapienia jakim jest trądzik różowaty, wówczas usuwanie laserem, to bez wątpienia dobre rozwiązanie, efekty którego będziemy w stanie zauważyć naprawdę szybko. „Spalone” naczynko zostaje po jakimś czasie usunięte z naszego organizmu, dzięki czemu uzyskane będą oczekiwane rezultaty. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z taką propozycją jak Szczecin zamykanie naczynek, a więc usługą naszego salonu. Dostępne są też inne zabiegi takie jak dogłębna mikrodermabrazja diamentowa Szczecin, profesjonalne oczyszczanie skóry Szczecin, peeling węglowy Szczecin, a także skuteczne usuwanie makijażu permanentnego Szczecin oraz inne dokładne zabiegi na twarz Szczecin.