Zabiegi oczyszczające skórę w Szczecinie

Medyczne oczyszczanie skóry z maską algową lub kredą
ZabiegCena
Oczyszczanie twarzy(90 min) 180 zł
Twarz + szyja(90 min – 100 min) 210 zł
Twarz + szyja + dekolt(100 min – 110 min) 250 zł
Plecy (górna lub dolna część)(100 min – 110 min) 250 zł
Usuwanie prosaków(15 min) 60 zł

Oczyszczanie skóry Szczecin - na czym polega manualne oczyszczanie?

Korzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych dopasowanych do rodzaju skóry w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, to propozycja, na którą obecnie decyduje się coraz więcej osób. Przede wszystkim należy tu zwrócić uwagę na to, czym dokładnie jest takie oczyszczanie twarzy, jak właśnie oczyszczanie manualne skóry i z czego się składa.

Otóż manualne oczyszczanie twarzy polega na ręcznym usuwaniu skóry zanieczyszczonej zaskórnikami, grudkami, czy też pojawiającym się nadmiarem sebum. Takiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne poprawiają wygląd skóry, koloryt skóry, a także niwelują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, czy też podrażnienia. Pamiętajmy również o tym, że takie oczyszczanie z wszelkich zanieczyszczeń, bądź w momencie, w którym pojawiają się różnego rodzaju przebarwienia, jest odpowiednio dopasowywane do rodzaju cery i poszczególnych potrzeb skóry. Niektórym na przykład bardzo służy profesjonalnie wykonana mikrodermabrazja diamentowa Szczecin , a jeszcze inni czują się lepiej, kiedy pójdą na zabieg taki jak dokładny peeling węglowy Szczecin.

Zabieg oczyszczania twarzy - zalety manualnego oczyszczania twarzy

Jest to zabieg przeznaczony dla osób w każdym wieku. Przy głębokim oczyszczaniu manualnym, efekty, których można się spodziewać, to przede wszystkim usunięcie martwego naskórka oraz wszelkich zanieczyszczeń, które na co dzień są niemożliwe do wyeliminowania, nawet z pomocą najlepszych kosmetyków z drogerii. Nie od dziś wiadomo, że walka z niedoskonałościami bywa naprawdę uciążliwa, dlatego też z pewnością warto zdecydować się na manualne twarzy oczyszczanie i oddać się w ręce profesjonalisty.

Za mało rozjaśniona i oczyszczona skóra, często pojawiające się zaskórniki (szczególnie duża ilość zaskórników), skóra tłusta i matowa, ze skłonnością do przesuszania się, rozszerzone pory, czy też skłonna do pojawiania się stanów zapalnych – jeśli któreś z tych przykładów brzmi znajomo, wówczas warto wziąć pod uwagę zabieg, który reguluje wydzielanie sebum. Przy takim oczyszczaniu twarzy, szczególnie skór tłustych, skuteczność jest na naprawdę wysokim poziomie.

Zabieg oczyszczania - dodatkowe informacje

Oczywiście zanim zdecydujemy się na takiego typu zabieg usunięcia wszelkich niedoskonałości, warto dokładnie zapoznać się z tym, jakie istnieją wskazania oraz przeciwwskazania do jego wykonania. Kiedy wystąpi problem w postaci pojawienia się niepokojących zaczerwień na naszej twarzy, warto od razu udać się do specjalisty. Czas zabiegu uzależniony jest od indywidualnego przypadku, podobnie jak szczegółowy przebieg zabiegu.

Pamiętajmy o tym, że oczyszczanie manualne to zabieg, który również polega na odblokowaniu ujść gruczołów łojowych. Zabieg wykonywany jest w rękawiczkach z zachowaniem maksymalnej sterylności. Po oczyszczeniu twarzy wykonywana jest eksfoliacja chemiczna. Kwas salicylowy użyty podczas zabiegu posiada działanie złuszczające (redukcja przebarwień, odblokowanie ujść gruczołów łojowych) oraz stymuluje regeneracje zrogowaciałego naskórka. Jeśli borykasz się z rozszerzonymi porami, bądź na Twojej twarzy często pojawiają się różnego rodzaju wypryski, wówczas zachęcamy do wybrania takiego zabiegu, podczas którego korzystamy ze specjalistycznych preparatów. To właśnie po nim cera wygląda promiennie i zdrowo. Zobacz też inne zabiegi na twarz Szczecin w dobrej cenie i sprawdź laserowe zamykanie naczynek Szczecin lub usuwanie makijażu permanentnego brwi Szczecin.