Oczyszczanie wodorowe w Szczecinie

Cennik
Zabiegi można wykonywać w serii 5-8 zabiegów (od pakietu 3 zabiegów zniżka 15%)
ZabiegCena
Oczyszczanie skóry głowy150 zł
Oczyszczanie twarzy170 zł
Oczyszczanie twarzy, szyi200 zł
Oczyszczanie twarzy, szyi, dekoltu220 zł
Oczyszczanie wodorowe z maską+40 zł

Nici na pierwsze oznaki starzenia się - nici liftingujące Szczecin opinie

Jeśli ciekawi Cię efekt, jaki można uzyskać po takiego rodzaju zabiegu, wówczas zachęcamy do skorzystania z usługi dostępnej w naszej klinice. Okres utrzymywania się uzyskanego wyglądu może być bardzo różnorodny. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak efekt ten nie potrwa zbyt długo. Wiele aspektów zależnych jest od tego, jaką posiadamy kondycję skóry. Nie da się ukryć, iż jędrność skóry twarzy nie jest łatwo zachować, dlatego też zabieg pod okiem specjalisty, to bez wątpienia dobre rozwiązanie. Opinie takiego rodzaju zabiegów są bardzo pozytywne.

Można wymienić różne zalety tego zabiegu, jednak jednym z głównych jest natychmiastowy efekt liftingu. Warto mieć świadomość tego, iż wprowadzając nić PDO w skórę, uzyskujemy natychmiastową poprawę. Technika aplikacji nici opiera się na znajomości przebiegu naturalnych linii napięcia skóry. Nić PDO umieszczona jest na sterylnej igle, którą wprowadza się śródskórnie, podskórnie, bądź też domięśniowo. Pamiętajmy o tym, że takiego rodzaju zabieg doskonale wygładza zmarszczki oraz dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Poza tym możliwa do uzyskania jest poprawa konturów twarzy, które wynikają z mechanicznego oddziaływania wprowadzonych pod skórę nici. Warto sprawdzić również kwas hialuronowy Szczecin opinie klientów, a także jak wyglądają w mieście Szczecin zabiegi kosmetyczne dla każdego, jak chociażby skuteczne terapie autologiczne Szczecin.

Zalety zabiegu z wykorzystaniem nici - co jeszcze warto wiedzieć?

Zabieg liftingu Szczecin, dzięki któremu możemy poprawić elastyczność skóry, podniesienie tzw. chomików na twarzy, czy też sprawić, że skóra będzie bardziej napięta. Nici liftingujące, pobudzają produkcję kolagenu i wzmacniają skórę, więc jest to rozwiązanie, na które decyduje się obecnie coraz więcej osób. Dodatkowo należy wiedzieć, że po około 10-14 dniach po zabiegu rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu i trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (około dwóch lat). Tak jak już zostało wspomniane wcześniej, poprawa wyglądu widoczna jest już po założeniu nici, jednak pełnego efektu można spodziewać się po jakimś czasie od wykonania zabiegu.

W naszym salonie możliwy jest np. lifting czoła. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy. Należy także wiedzieć, że nici są jak najbardziej bezpieczne i całkowicie wchłaniane przez organizm. Zazwyczaj stosowane są różnego rodzaju nici, takie jak np. First Lift. Jeżeli więc Twoja skóra nie napina się wystarczająco, bądź też masz inne problemy skórne i jesteś zainteresowana bądź zainteresowany wykonaniem zabiegu, wówczas zachęcamy serdecznie do sprawdzenia ofert dostępnych w naszym salonie. Sprawdź więc jak wygląda mezoterapia igłowa głowy Szczecin, najlepsze stymulatory tkankowe Szczecin lub umów się na kompleksowe zabiegi dla mężczyzn Szczecin.